יש הרבה יתרונות להשכרת משרד לפי שעה. כך למשל זה מאפשר סביבת עבודה משותפת, וישנו גם עיצוב חדשני, אווירה, אנרגיות שדוחפות אתכם לעבוד יחד עם כולם, ניקיון, התעסקות בעיקר ועוד.

סמארט אופיס, השכרת משרד לפי שעה, משרדים להשכרה

מדובר על חלל עבודה שמכנס בתוכו מספר אנשים בזמן נתון כדי לעבור על נושאים מסוימים שקשורים לעבודה הספציפית ובכלל.

מבחינת הזמנים זה יכול להיות בכל מיני מצבים: בסוף יום, לפני פרויקט חדש, סוף חודש, סוף שנה, תחילת שנה, אירוע, רעיון חדש וכו'.

לכן אתם יכולים בעצם לקבוע מראש מתי אתם רוצים להשתמש בחדר ויש לכם אותו.

אפשר גם לקחת כל מיני חדרים בגדלים שונים לפי הצרכים שלכם וכמו כן אין גם בעיה של זמינות כי אתם מודיעים מראש ומזמינים מראש את חדר הישיבות למשל אם אתם מעוניינים בשימוש חד פעמי או באופן קבוע.

אתם גם חוסכים בהוצאות על החזקה של אזור לא מאויש. אתם גם לא צריכים לדאוג לסדר ולנקות את חדר הישיבות אחרי השימוש ואתם מקבלים אותו נקי ומסודר. יש גם טלוויזיה, מקרן, מערכת סאונד, אינטרנט מהיר, מטבחונים ועוד.

אפשר גם להתאים את החדר לפי מטרת הישיבה. מצד אחד אפשר לאונג׳ים מעוצבים עם ספות מפנקות ומצד שני יש אפשרות לישיבה ״רצינית״ יותר.

אם אתם עובדים מהבית, או מבית קפה עם שער אלומיניום נחמד, אבל עדיין מידי פעם אתם צריכים לעשות פגישה עסקית ללקוחות, או שותפים או עובדים שלכם, אז חדר ישיבות זמני הוא פתרון מעולה.

ישנה גם אפשרות למי שנמצא כבר באותם משרדים להשכיר חדר גדול יותר בעל אופי לפי מה שהוא צריך לצורך למשל של סיעור מוחות אחד לשבוע, או סיכום שבועי, חודשי או שנתי, אזי חדר ישיבות לפי שעה.